Yangın Battaniyesi

SMY-10410 Yangın Battaniyesi İncele...

SMY-10410 Yangın Battaniyesi

Araç Yangın Battaniyesi İncele...

Araç Yangın Battaniyesi

Özellikle şehir hayatı içerisinde en sık karşılaştığımız afetlerin başında yangınlar gelmektedir. Ne kadar tedbirli hareket etsek de yine de yangın riskini tamamen ortadan kaldırmak pek mümkün değildir. Bu noktada yangın battaniyesi gibi yangın sırasında yararlanabileceğiniz ekstra ekipmanlar büyük önem kazanmaktadır. Çünkü bu türden istenmedik bir durumla karşılaştığınızda en küçük doğru müdahale bile yangının etkisini ciddi oranda azaltmaktadır. Nitekim bu anlamda yangın battaniyesi ürünlerinin sağladığı koruma ve avantajın da azımsanacak düzeyde olmadığını vurgulamak gerekir. Yüksek bir ısı direncine sahip olan yangın battaniyeleri aynı zamanda alev almaz yapıdadır. Böylelikle ısının yalıtımını sağlayan yangın battaniyesi tahribat büyümeden durumu kontrol altına almanıza yardımcı olabilir. Sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçerek yangın battaniyesi ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Yangın Battaniyesi Özellikleri

Gerek iş yerleri gerekse de yaşam alanları için ideal bir kullanıma sahip olan yangın battaniyeleri pratik yangın tedbirleri arasında yer almaktadır. Bu anlamda herhangi bir uzmanlık gerektirmeksizin kullanabileceğiz için özellikle ilk müdahale açısından son derece önemlidir. Yüksek bir ısı direncine sahip olan yangın battaniyeleri aynı zamanda oldukça düşük maliyetlere sahiptir. Bu noktada NSC Mühendislik olarak sizlere en üstün hizmeti en ideal koşullarda sunmayı hedeflediğimizi vurgulamak isteriz. Yangın battaniyesi ürünlerimizin genel özelliklerini ise şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Yangın battaniyelerinin en önemli avantajı düşük maliyete önemli ölçüde yüksek koruma sağlamasıdır. Son derece pratik bir kullanıma sahip olan battaniye için özel bir eğitim ya da bakım gerekmez.
  • Farklı ölçülerde ürettiğimiz yangın battaniyeleri bilhassa küçük çaplı yangın anlarında oldukça işlevseldir. Bu doğrultuda battaniye yardımıyla yangını başlangıç aşamasında durdurabilirsiniz. Ancak yangın battaniyesinin form olarak büyük ölçekli durumlara uygun olmadığını söylemek gerekir.
  • Yangın battaniyesi 1200 dereceye kadar varabilen oranlarda ısı direncine sahiptir. Bu anlamda yangından kaçış anlarında üründen faydalanmanız önemli bir koruma sağlar.
  • Son olarak diğer ürünlerimizde olduğu gibi yangın battaniyesinde de gerekli sertifikalara sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. NSC Mühendislik olarak güvenliğiniz açısından gerekli tüm noktalarda titiz bir şekilde hareket etmekteyiz.