Medikal Ürünler

Tek Kullanımlık Tulum İncele...

Tek Kullanımlık Tulum

Tek Kullanımlık Tulum 25 Gr İncele...

Tek Kullanımlık Tulum 25 Gr

Tek Kullanımlık Tulum 30 Gr İncele...

Tek Kullanımlık Tulum 30 Gr

Tek Kullanımlık Tulum 40 Gr İncele...

Tek Kullanımlık Tulum 40 Gr

Tek Kullanımlık Tulum 50 Gr İncele...

Tek Kullanımlık Tulum 50 Gr

Tek Kullanımlık Tulum 60 Gr İncele...

Tek Kullanımlık Tulum 60 Gr

İş ortamında gerekli güvenlik önlemlerini almak gerek sağlık gerek verimlilik açısından son derece önemlidir. Bu anlamda endüstriyel üretim alanlarında olduğu kadar sağlık ürünlerinde de aynı ihtiyaçtan söz etmek mümkündür. Bu doğrultuda NSC Mühendislik olarak medikal ürünler ile sizlere gerekli güvenlik desteğini sağlamaktayız. Özellikle ilaçlama ve boya gibi kimyasal materyallerin fazla olduğu alanlarda medikal ürünler büyük önem kazanmaktadır. Bu türden tüm olası tehlikelere karşı çalışanları koruyan medikal ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alev almaz kumaştan üretilen medikal ürünlerimiz bunun dışında toz ve sıvı geçirmeyen bir yapıya sahiptir. Böylelikle dışarıdan gelebilecek her türlü kimyasal etkiden korunabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için sayfamızda yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Tek Kullanımlık Tulum

Medikal ürünler kapsamında sizlere sunduğumuz başlıca destek tek kullanımlık tulumlardır. Farklı ölçü ve ağırlıklarda tasarlanan tulumlarımızdan kullan at pratiğiyle yararlanabilirsiniz. Bu anlamda son derece düşük maliyetlerle sizlere sunduğumuz ürünlerden çok sayıda alarak iş yerinizin güvenliğini artırabilirsiniz. İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında belli alanlarda kullanımı şart olan kek kullanımlık tulumlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tek kullanımlık tulumların en çok kullanıldığı alanları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Hastane ve veterinerler tek kullanımlık tulumların kullanıldığı alanların başında gelir.
  • Benzer bir biçimde kimya endüstrisi ve ilaç sanayisinde de her türden medikal ürünün kullanımı yaygındır.
  • Gıda endüstrisi ve hayvancılığın belli başlı alanlarında tek kullanımlık tulumlardan yararlanabilirsiniz.
  • Buna ek olarak Olay Yeri İnceleme gibi ani tehlikelere hazırlıklı olması gereken meslek gruplarda da ürünün kullanımıyla karşılaşabilirsiniz.

Medikal Ürünlerin Özellikleri

NSC Mühendislik olarak iş sağlığı ve güvenliğinin son derece hassas bir konu olduğunun bilincindeyiz. Bu doğrultuda üretim aşamasında her detayın üzerinde titizlikle durarak sizlere son derece nitelikli bir hizmet sağlamaktayız. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi medikal ürünlerimizde de aynı kalite standardını korumaktayız. Buna paralel olarak medikal ürünlerin genel özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Medikal ürünlerimizi ateşe karşı dirençli olacak bir biçimde üretmekteyiz.
  • Aynı şekilde medikal ürünlerimiz toz ve sıvılara karşı tam bir koruma sağlar.
  • Tek kullanımlık tulum ürünlerinde rahat bir kullanıma da önem vermekteyiz. Bu doğrultuda ürünün gövdesinde 80 cm’lik bir fermuar yer alır.