Alüminize Preox Başlık

SMY-10110 Alüminize Preox Başlık İncele...

SMY-10110 Alüminize Preox Başlık

Alüminize preox başlık pek çok alanda kullanılır. Ön tarafı altın kaplıdır ve radyasyon filtreleme vizörüne sahiptir. Hem içten hem de dıştan alüminize kaplı olduğundan ötürü yüksek güvenilirlik sunar. Kumaşı da preox ile üretilmiştir. Böylece son derece sağlam ve nitelikli, yangına karşı dayanıklıdır. Ayarlanabilir olması ürünü daha da avantajlı hale getirmektedir. Böylece kişi kendi kafa yapısına göre ürünü ayarlayabilir ve rahatça çalışabilir.

Kumaş tipinin preox olması nedeni ile yüksek dereceli ısılara karşı dayanıklılık sunar. Böylece yangınlarda, yüksek sıcaklığa sahip kazan ve fırınlarda, kaynakçılık alanlarında rahatça kullanılabilir. Alev almaz olması kişilerin can güvenliğini yüksek düzeyde korur. Hem iç hem dış katmandan koruyuculuk sağladığı için alevin ya da ısının içeri girmesini önler. Yüksek riske sahip bölgelerde güvenle kullanılabilir. Öyle ki iş güvenliği yasalarına göre üretilmiş ve tehlike arz eden bölgelerde alüminize preox başlık olmazsa olmaz ekipmanlardan biri haline gelmiştir.

Neden Alüminize Preox Başlık Kullanmalıyım?

Göz ve kafa çevresini çepeçevre sardığı için alüminize preox başlık kullanmanızın pek çok nedeni vardır. Tabi ki her şeyden öncesi iş sahalarında yüksek güvenilirlik sunmasıdır. Altın kaplama göz çevresi dışarıyı net görüş sağlar. Aynı şekilde gözleri de korur. Kazaya uğramamak, yüksek riskli alanlarda konforlu bir şekilde çalışmak için ve iş güvenliği kurallarını yerine getirmek için alüminize preox başlık kullanmanız gerekir. Başımızı koruduğumuz gibi vücudumuzun diğer bölümlerini de korumamız gerekmektedir. Diğer alüminize elbise modellerini ziyaret edebilir ve inceleyebilirsiniz.

Alüminize Preox Başlık Fiyatları

Alüminize preox başlık fiyatları pek çok etkene göre değişiklik gösterir. Ürünün modeli, görünüşü, üretildiği malzeme ve kalitesi fiyatlarda değişkenliğe sebep olur. Ancak bütçenize uygun şekilde preox başlık bulmanız mümkündür. Bunun için NSC Mühendislik sitesinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.