Alüminize Preox Deli Önlüğü

SMY-10111 Alüminize Preox Deli Önlüğü İncele...

SMY-10111 Alüminize Preox Deli Önlüğü

Alüminize Preox Deli Önlüğü modellerinin dış katmanının ısı yansıtma özelliği vardır. Bu ürünler alevlerin daha içte yer alan katmanlara geçmesinin önüne geçilmesi açısından tasarlanmıştır. Çoğunlukla yüksek riskli alanlarda bu kıyafetler kısa süreli kullanımlar için tercih edilir. En çok tercih edilen yangın elbisesi modelleri arasındadır. Yangınla mücadele sırasında sıklıkla kullanılan kıyafetler arasında yer alır. Bu kıyafetlerin 500 ile 1700 derece arasındaki farklı sıcaklıklara karşı dayanıklı olması ile dikkat çeker. İnsan vücudu ve normal giysilerin radyoaktif maddeler nedeniyle kirlenmesi sorunlarının engellenmesi amacıyla tasarlanmış olan kıyafetlerdir. Alüminize elbiseler, insanların kendi kıyafetlerini örtme özelliğine sahiptir. Olası tehlike durumlarında insanların korunmasına da yardımcı olur.

Alüminize preox elbise çeşitleri yangınla mücadele alanlarında en çok kullanılan kıyafet türüdür. Bu ürünler Preox kumaştan üretilirler ve kullanıcıların can güvenliğini koruma özelliği vardır. Kullanışlı ve avantajlı bu ürünler günümüzde sıklıkla kullanılır. Alüminize preox deli gömleği çeşitli alanlarda kullanılır. Gaz temizleme tesisleri, enerji santralleri, çimento fabrikaları, petrol ve kimya tesisleri, cam fabrikaları, yüksek ısılarda çalışan fırınlar, gemi endüstrisi, sunta fabrikaları, itfaiye teşkilatı, döküm sanayi, ilaç fabrikaları gibi pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilir. Bu ürün son derece işlevsel olduğundan farklı tasarımları ve ölçüleri ile kişilere kullanım kolaylığı sağlama özelliği bulunur. Bu sebeple de pek çok alanda güvenli bir şekilde kullanılabilir.

Preox Kumaş Özellikleri Nelerdir?

Alüminize preox deli önlüğü 500 ile 1700 derece arasında çok rahat bir şekilde kullanılabilir. Bu ürünlerin dış katmanlarının radyan ısıları yansıtma özellikleri vardır. Bu ürünler yüksek risklerde kısa sürelerde kullanılma özellikleri ile üretilirler. Yangınla mücadelede özel bir şekilde kullanılabilir. Bu ürünler alüminize cam elyaf, para-aramid, kevlar, preox kumaş gibi farklı malzemelerden üretilebilir. Preox kumaş genellikle panox ismi ile de bilinir. Farklı sektörlerde alev geciktirici özelliği ile sıklıkla kullanılan oksitlenmiş bir poliakrilonitril elyaftır. Bu ürün sahip olduğu erimeme, damlamama ve yanmama özellikleri ile son derece kalitelidir.

Tekstil endüstrisinde yanmayan tekstil elyaf olarak uluslararası standartları vardır. Bu ürün yangına ve ısıya karşı dayanıklılığın önemli olduğu alanlarda çok rahat bir şekilde kullanılabilir. Yanmaz özelliği ile yalıtım malzemesi olarak da son derece yüksek performansı bulunur. Preox kumaşların aşınma direnci, yüksek mukavemet, alev geciktirici gibi pek çok özelliği vardır. Bunun dışında preox kumaşlar alüminyum folyo, PU ve silikon ile kaplanır. Bu kumaşlar sağlıklı olmasının yanında cilt dostu özelliğe sahiptir. Esnek ve hafif yapısı ile rahat bir şekilde kullanılabilir.