Kaynakçı Başlığı

SMY-10017 Kaynakçı Başlığı İncele...

SMY-10017 Kaynakçı Başlığı

Kaynak işi esnasında ark parlaklığı ve kıvılcımlar hem göz hem de yüzü korumak için kullanılan kişisel koruyucu bir donanım türüdür. Kaliteli kaynak başlığı, daha iyi bir koruma sergilemesinin yanı sıra son derece daha net görüş imkânı ile gerek konfor gerekse kaynak işçiliği için çok daha iyi bir farka neden olabilir. Kaynakçı şapkaları için genişleme ve daraltma imkânı sunan ürünler bulunur. Bu ürünler yalnızca ayarlanabilir bir yapıda olması ile değil ayrıca destek yastıkları ile de çok avantajlıdır. Bu destek yastıkları ise alına denk gelen bölümde yer alır.

Aynı zamanda onun tam karşına denk gelen kafa arkası bölümde de yastık vardır. Bu durum sonucunda takma esnasında zedelenmesi söz konusu olamaz. Süngerimsi ve yumuşak yapıya sahip olan destek yastıkları sağlam bir şekilde kayışa yerleştirilmiştir. Çıkarılmak istenmezse asla kendiliğinden düşme olmaz. Dikdörtgen tarzında olan ve yatay şeklinde uzanan bu kısım uzun süreli bir çalışma esnasında oluşabilecek korkunç baş ağrısına engel olur. Aynı zamanda iz ve kızarıklık oluşmaz. Tahriş oluşumunu ortadan kaldırır.

Kaynak Başlığı Çeşitleri Nelerdir?

Kaynak başlığı şeffaf, sabit gölgeli ve değişken gölgeli gibi farklı uygulama esnasında kullanılabilen çeşitleri yer alır. Kendi kullanmak istediğiniz duruma göre bir kaynak başlığı tercih edebilirsiniz.

Kaynak Başlığı ve Fiyatları Nasıldır?

Kaynakçı başlığı fiyatları her modele göre farklılık gösterir. Ayrıca bu ürünün arka tarafı açıktır. Bu durum sonucunda iç kısmında buhar oluşmaz. Nefes alışverişi esnasında oluşan nemli buhar arka tarafın açık kısmından çıkar kaybolur. Böylelikle nefes almanız kolay hale gelir. Kaynak esnasında kafa arkasına herhangi bir zararlı maddenin sıçraması mümkün olmayacağı için hiçbir dezavantajı bulunmaz.

Aynı zamanda bu bölümün açık olması ürünün daha hafif olmasını sağlar. Bu durum sonucunda boyun kısmına binecek yük azalır. Boyun kısmı ön cepheden tamamen korunaklı haldedir. Ense alanı açıktır. Maskenin boyun kısmından sonra sonlanır olması tasarımla zararsız haldedir. Ön kısma doğru uzanarak biten kısım, köşe kısımların dışa doğru bakmasını sağlar. Böylelikle baş bölgesine takıldığı taktirde konfor seviyeniz korunur. Böyle bir ürün için NSC mühendislik sitesini ziyaret edebilirsiniz.