Alev Almaz Antistatik Tshirt

SMY-10011 Alev Almaz Polo Yaka Antistatik Tshirt İncele...

SMY-10011 Alev Almaz Polo Yaka Antistatik Tshirt

SMY-10010 Alev Almaz V Yaka Antistatik Tshirt İncele...

SMY-10010 Alev Almaz V Yaka Antistatik Tshirt

Alev almaz antistatik tişört kumaşa uygulanan kimyasallar nedeniyle alev almaz özelliğe sahiptir. Bu kumaş ile üretilen tişörtler alev almayan özellikte olması ile bilinirler. Alev almaz tişörtler başta itfaiyeler olmak üzere farklı meslek ve sektörlerde rahat bir şekilde kullanılabilir. Bu ürünler kişilerin beden tarzlarına uygun bir şekilde üretilir. Kullanımının rahat ve konforlu olması çalışırken insanların rahat etmesine yardımcı olur.
İş sırasında terletmez özelliği vardır. Bunun yanında hareket özgürlüğünün kısıtlanmasına neden olmadığından kişiler kısıtlanmadan rahat bir şekilde hareket edebilirler. Alev almaz tişörtlerin farklı renklerde üretilen modelleri bulunur. Antistatik kumaşın dikim aşamasında karbon iplikler belli aralıklarla yerleştirilir. Bu ürünler insan vücudu ve kıyafetlerde meydana gelen statik elektrik akımlarını itme özelliğine sahiptir. Bu durum elektriğin birikmesine engel olur. Antistatik, elektrik boşalması sonucunda oluşan elektriğin engellenmesi sağlanır.

Antistatik Tişört Nerelerde Kullanılır?

Antistatik tişörtler uzun kollu ya da kısa kollu olarak üretilir. Bunun yanında V yaka ya da polo yaka olan modelleri de bulunur. Kullanıcıların rahat edebileceği şekilde üretilen bu ürünler çalışırken rahat bir şekilde kullanılabilir. Bu ürünler genellikle yanıcı gaz ve sıvı bulunan, patlayıcı tezlerin yer aldığı alanlarda ve hassas elektronik sistemlerle temas halinde olan ortamlarda kullanılır.
Bu ürünler insan sağlığının korunması ve maddi kayıpların önüne geçilmesi açısından son derece önemlidir. Antistatik tişörtün yanında aynı kumaştan üretilen farklı kıyafetler de bulunur. Antistatik takım, pantolon, gömlek, tulum, ceket sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer alır.

Alev Almaz Tişört Özellikleri

Alev almaz tişört ürünlerinin yanması mümkündür. Bu kıyafetlerin genel özelliği yanmaktan ziyade alev alma sırasında koruyucu etkisinin bulunmasıdır. Bu tarz ürünlerin en belirgin özelliği kişilere kaçma imkanı tanımasıdır. Zaman kazandırma özelliği bulunduğundan yanma riski olan alanlarda sıklıkla kullanılır.
Alev almaz tişört modelleri yanık seviyelerinin en alt seviyeye düşmesini sağlar. Bu ürünlerin en önemli özelliği kullanan kişilerin hayata bağlanma şansını artırmasıdır. Bu durum personeller açısından çok önemlidir. Yanma riskinin olduğu alanlarda iş güvenliği açısından bu tişörtlerin kullanımı gerekir.