Alev Almaz Metal Sıçramaları Engelleyici Preox Takviyeli Koruyucu Elbise

SMY-10016 Alev Almaz Metal Sıçramaları Engelleyici Preox Takviyeli Koruyucu Elbise İncele...

SMY-10016 Alev Almaz Metal Sıçramaları Engelleyici Preox Takviyeli Koruyucu Elbise

Alev almaz metal sıçramaları engelleyici preox takviyeli koruyucu elbise yasal mevzuatlara uygun bir şekilde üretilmiştir. Bu kıyafetler kullanıcılara her alanda güvenli çalışma ortamı sunar. Alev almaz özelliği bulunduğundan dolayı yangına müdahale sahalarında ve kaynak yapma esnasında hiçbir şekilde hayati tehlike söz konusu olamaz. Metal sıçramalarına karşın dayanıklı kumaştan üretildiğinden ötürü çalışma sahalarında bedeninize bir zarar gelmez. Boyundan ayaklara kadar gövdeyi tamamen saran bu elbise sayesinde çalışma hayatını daha keyifli ve güvenilir hale getirmek mümkündür.

Farklı renk ve dizaynlara sahip alev almaz metal sıçramaları engelleyici preox takviyeli koruyucu elbise modelleri arasından mavi kumaş, sarı fosforlu kumaş tercih edilebilir. Gece görüşü için fosforlu kumaş da kullanılır. Pek çok riske karşı koruma sağladığından dolayı rahatlıkla kullanılabilir. Koruyucu elbise modeli ceket ve pantolon olmak üzere iki parça halinde üretilir. Böylece gün içinde kullanımı ve giyilip çıkarılması daha kolaydır. Hem yaz hem de kış aylarında kullanıldığı için büyük avantaj sunar.

Preox Özellikleri Nelerdir?

Preox, panox olarak da bilinir. Pek çok özelliğe sahip olmasının yanı sıra alev geciktirici bir malzeme olmasıyla beraber oksitlenmiş poliakrilonitril elyaftan üretilir. Yanmama, erimeme, damlamama ve kaliteli olması sayesinde pek çok koruyucu elbisede tercih edilir. Yangına ve ısıya karşı dayanıklı olunması gereken her türlü tekstil ürününde kullanılabilir. Diğer özellikler şu şekildedir;

  • Yüksek dayanıklılık sağlar.
  • Yüksek sıcaklara karşı dayanıklıdır ve alev geciktirici özelliğe sahiptir.
  • Hafif ve esnek bir yapıdadır.
  • Sağlıklı malzeme ile üretildiği için cilt dostudur.
  • Alev Almaz Metal Sıçramaları Engelleyici Preox Takviyeli Koruyucu Elbise Fiyatları

    Alev almaz metal sıçramaları engelleyici preox takviyeli koruyucu elbise fiyatları pek çok etkene göre değişiklik gösterir. Genelde iki parça halinde satışa sunulur fakat bazı modellerde tulum özelliği de vardır. Bununla birlikte marka ve model de fiyatlarda etken olarak kullanılır. NSC Mühendislik sitesinden ürünü inceleyerek fiyatları görebilirsiniz. Kolayca sipariş oluşturarak kısa sürede ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz. İşinize çok fazla yarayacak diğer koruyucu elbiseleri inceleyebilirsiniz.