Hakkımızda

Biz Kimiz

Firmamız Nsc Mühendislik olarak bilgi, birikim ve tecrübemizle yıllardır sektörde sunmuş olduğumuz Koruyucu Yanmaz Dayanıklı İş Elbiseleri ürünlerini iş güvenliği sektöründe çeşitli zengin malzemeler üreterek yeni bir iş güvenlik malzemelerinde kalite anlayış ve uzman kadrosu ile, uzman kadromuzla satış ve pazarlama faaliyetleri yapmaktayız. Firmamız bu anlayış çerçevesinde 2020 yılında kurulmuştur. Aynı zamanda Eğitim Danışmanlık hizmetimiz de mevcuttur.

Önceliğimiz Dayanıklı İş Güvenlik Elbiseleri üretmek olup iş sahasında önceliğimiz insanın tümüyle güvenliğidir. %100 sağlık hedefimizle sağlığımızı riske atmadan işimizi sürdürmektir. Fakat söktöre sunmuş olduğumuz ürünlerin büyük çoğunluğu iş güvenliğine hitap ettiği için, prensiplerimizin en başında slogonumuz olarak "Önce İş Güvenliği" ilkemizle hareket etmekteyiz.

Günümüzde hızla ilerleyen teknoloji ve yenilikler sürekli değişkenlik göstermekte olduğu için her şartta en iyi kalite ile zamana uygun üretim teknolojilerini kullanmaktayız.

Firmamız olarak merkeze insan sağlığını koyduğumuzdan dolayı önceliğimiz ön sağlık ilkesiyle yarınları daha güvenilir, iş gücüne katılımı sağlayacak kaliteli ürünler üretmektir.

İş güvenliği sektörü gelişime ve değişime açık bir sektördür. Firma olarak İş Güvenliği sektöründe yapmış olduğumuz işe katkı sağladığımıza inanıyoruz. Bu vesile ile bütün müşterilerimize başarılar temenni ediyor, bol kazançlı ve sağlıklı günler diliyoruz.


Misyon

Marka ve nitelikli iş kıyafetleri üretmek, birlikte çalıştığımız firmalara uzun soluklu bir çözüm ortağı olabilmek.

Vizyon

Endüstriyel iş kıyafetleri sektöründe Türkiye'nin en değerli ve en çok tercih edilen markası haline gelip hizmet vermek.