Koruyucu İş Elbiseleri

Alev Almaz Antistatik Tshirt İncele...

Alev Almaz Antistatik Tshirt

Alev Almaz Elbise İncele...

Alev Almaz Elbise

Alev Almaz Kaban İncele...

Alev Almaz Kaban

Alev Almaz Kaynakçı Tulumu İncele...

Alev Almaz Kaynakçı Tulumu

Alev Almaz Metal Sıçramaları Engelleyici Elbise İncele...

Alev Almaz Metal Sıçramaları Engelleyici Elbise

Alev Almaz Metal Sıçramaları Engelleyici Preox Takviyeli Koruyucu Elbise İncele...

Alev Almaz Metal Sıçramaları Engelleyici Preox Takviyeli Koruyucu Elbise

Kaynakçı Başlığı İncele...

Kaynakçı Başlığı

Nomex Ceket Pantolon Takım İncele...

Nomex Ceket Pantolon Takım

Nomex Tulum İncele...

Nomex Tulum

Petrokimya Sahasında Kullanılan Tulumlar İncele...

Petrokimya Sahasında Kullanılan Tulumlar

Bir iş yeri öngörülemeyen pek çok riski içerisinde barındırır. Özellikle endüstriyel üretim alanları söz konusu olduğunda bu risklerin son derece arttığı bir gerçektir. Ancak koruyucu iş elbiseleri ve diğer önlemlerle birlikte bu riskleri en aza indirmek mümkündür. Bu tür güvenlik önlemlerinin çalışanlarınızın iş güvenliğini sağlamak açısından büyük ölçüde önem taşıdığını vurgulamak gerekir. İşte bu noktada NSC Mühendislik olarak sizlere kapsamlı bir destek sunmaktayız. Farklı sektörler için imal ettiğimiz koruyucu iş elbiseleri sayesinde iş ortamınızı çalışanlarınız için daha güvenli bir hale getirebilirsiniz. Böylelikle iş kazalarının önüne geçebilir, engellenemez durumları ise minimum hasarla atlatabilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için sayfamızı inceleyebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Koruyucu İş Elbiselerinin Özellikleri

Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi koruyucu iş elbiselerinin en temel işlevi, muhtemel tehlike ve iş kazalarından yüksek bir koruma sağlamaktır. Bu doğrultuda NSC Mühendislik olarak ürünlerimizin son derece geniş bir güvenlik oluşturmasını amaçladığımızı vurgulamak isteriz. Bu açıdan ürünlerimizde bulunan bazı özellikler şunlardır:

  • Koruyucu iş elbiselerimiz alev almaz bir yapı sunar. Bunu sağlamak için ürünlerimizi antistatik kumaş kullanarak imal etmekteyiz. Buna paralel olarak fermuar ve cırt bantlarda da yanması geciktirilmiş malzemeler tercih ederek bu özelliği desteklemekteyiz.
  • Ürünlerimiz alev almanın yanı sıra damlama ve delinme gibi durumlara karşı da son derece dirençlidir.
  • Yıkama işlemi sonrasında saydığımız özelliklerin hiçbirinde bir kayıp söz konusu değildir.
  • Talebinize bağlı olarak sizlere farklı renk ve tasarımlar sunabilmekteyiz. İşletmenizin karakterini vurgulamak istediğiniz tasarımlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Ürünlerimiz gerekli tüm EN ISO sertifikalarına sahiptir. Bu anlamda sizler için en ideal ve güvenli hizmeti sunmanın önceliğimiz olduğunu vurgulamak isteriz.

Koruyucu İş Elbisesi Türleri

NSC Mühendislik olarak farklı sektörlerde gereksinim duyabileceğiniz pek çok koruyucu iş elbisesinin üretimini gerçekleştirmekteyiz. Bu noktada kabandan kaynakçı tulumu ve başlığına, petrokimya tulumlarından metal sıçramasını engelleyecek iş elbiselerine kadar farklı kullanımlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sayfamızda yer alan koruyucu iş elbisesi ürünlerine inceleyerek ürün çeşitlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.