Kaynak Battaniyesi

SMY-10411 Kaynak Battaniyesi İncele...

SMY-10411 Kaynak Battaniyesi

Isıya karşı dirençli kumaşlar imal ettiğimiz kaynak battaniyesi ürünleri kıvılcımların yaratacağı tahribatı önlemek için idealdir. Kaynak işlemi sırasında kaynak yaptığımız metalikten çeşitli kıvılcım ve metal cüruflarının sıçraması doğaldır. Nitekim bu nedenle kaynak yapan kişinin de koruyucu ekipmanlar giymesi önemlidir. Ancak özellikle kıymetli cihazlar üzerinde kaynak yaparken cihazı da bu tür sıçramalara karşı koruma altına almak gerekir. Aksi takdirde sıçrayan kıvılcım ve benzeri bileşenler cihazın zarar görmesine neden olabilir. Bu doğrultuda kaynak battaniyesi ürünlerimiz sizlere son derece pratik bir kullanım sunmaktadır. Tekrar tekrar kullanabileceğiniz yapısı sayesinde kaynak battaniyeleri ekipmanlarınızı güvenceye almak için son derece düşük maliyetli bir yoldur. Kaynak battaniyesi ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Kaynak Battaniyesi Özellikleri

Yukarıda da ifade ettiğimiz üzere kaynak battaniyesi ürünleri oldukça yüksek değere sahip ekipmanlarınızın son derece düşük maliyetler karşılığında muhafazasını sağlar. Nitekim endüstriyel üretimde kullanılan cihazlar gerek maliyet gerekse de yenilenebilirlik açısından büyük değere sahiptir. Bu nedenle zarar görmelerine sebep olması muhtemel işlemlerde bu cihazları korumak son derece önemlidir. Kaynak battaniyeleri bu doğrultuda sizlere işlevsel bir kullanım sunar. Genel olarak kaynak battaniyesi ürünlerimizin özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kaynak battaniyesi ürünleri yüksek ısılara karşı oldukça dayanıklıdır. Isıya dayanıklı ipliklerle üretilen battaniye eriyik metal ve sıçramalara karşı ciddi ölçüde koruma sağlar.
  • Buna ek olarak kaynak battaniyeleri defalarca kullanmak için son derece uygundur. Zor deforme olan yüzeyleri sayesinde tekrar tekrar aynı verimlilikte kullanabilirsiniz. Bu anlamda kaynak battaniyelerinin son derece fonksiyonel ürünler olduğunu vurgulamak gerekir.
  • Cihazlarını korumanın yanı sıra yangın önleme amaçlı bir biçimde de ürünlerimizden yararlanabilirsiniz. Özellikle kaynak yaptığınız bölgede çok sayıda alev alması muhtemel eşya varsa riski önemli ölçüde azaltabilirsiniz.
  • Ürünümüzü ekipmanlarınıza monte ederek kullanabileceğiniz gibi perde şeklinde de kullanabilirsiniz. Bu doğrultuda kolayca asabilmeniz için ürünün belli yerlerinde asma noktaları mevcuttur.
  • Son olarak ürünümüzün gerekli tüm sertifikalara sahip olduğunu belirtmek isteriz. NSC Mühendislik olarak iş güvenliği alanında sizlere en ideal hizmeti sunmak için titizlikle hareket etmekteyiz.