İtfaiyeci Ekipmanları

İtfaiyeci Elbise Seti İncele...

İtfaiyeci Elbise Seti

İtfaiyeci Elbisesi Gold İncele...

İtfaiyeci Elbisesi Gold

İtfaiyeci Elbisesi İncele...

İtfaiyeci Elbisesi

İtfaiyeci Çizmesi İncele...

İtfaiyeci Çizmesi

İtfaiyeci Eldiveni İncele...

İtfaiyeci Eldiveni

Pab İtfaiyeci Başlığı ve Bareti İncele...

Pab İtfaiyeci Başlığı ve Bareti

Drager Solunum Seti İncele...

Drager Solunum Seti

Hud Örme Başlık İncele...

Hud Örme Başlık

Alüminize Yangına Yaklaşma Elbisesi İncele...

Alüminize Yangına Yaklaşma Elbisesi

Çalışma hayatında özen göstermenin son derece önemli olduğu alanlarında iş güvenliği gelmektedir. Özellikle kamu güvenliğine yönelik meslek gruplarında çalışanların kendilerini koruması için ekstra güvenlik önlemleri alması şarttır. Bu doğrultuda NSC Mühendislik olarak itfaiyeci ekipmanları ile sizlere tam bir koruma sağlamaktayız. Gerek yangın esnasında gerekse de sonrasında güvenliğinizi sağlayan itfaiyeci ekipmanları firmamız tarafından özel bir hassasiyetle tasarlanmaktadır. Bu anlamda ürünlerimizin sizler için maksimum güvenlik sağlaması için titizlikle hareket etmekteyiz. Aynı zamanda itfaiyeci ekipmanlarımızın çalışma esnasında ihtiyaç duyduğunuz konforu yaratmakta da son derece başarılı olduğunu ifade etmek isteriz. Bu anlamda yüksek dirençli yapısına karşılık ekipmanlarımız son derece esnek hareket edebilmektedir. Sayfamızı inceleyerek itfaiyeci ekipmanları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

İtfaiyeci Ekipman Çeşitleri

Yukarıda da belirttiğimiz gibi NSC Mühendislik olarak sizlere tam bir koruma sağlamak için kapsamlı bir çalışma yürümekteyiz. Bu doğrultuda itfaiyeci ekipmanları kategorisinde pek çok ürünü hizmetine sunmaktayız. Yüksek dirence sahip ürünlerimizle iş güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. İtfaiyeci ekipmanları kapsamında sizlere sunduğumuz ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz:

İtfaiyeci Ekipmanlarının Özellikleri

İtfaiyecilik gibi meslek grupları kamu güvenliğini sağlamak adına pek çok riskli durumlara karşılaşmaya hazırlıklı olmalıdır. Bu nedenle çalışma sırasında yararlanacağınız ekipmanların kalitesi ve özellikleri büyük önem arz etmektedir. NSC Mühendislik olarak sizler için en güvenli çalışma koşullarını sağlamak adına hareket etmekteyiz. Bu doğrultuda ürünlerimiz hem güvenliğiniz hem de çalışma konforunuz açısından pek çok özellikle donatılmıştır. Bu özelliklerden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • İtfaiyeci elbiselerimiz reflektif bantlar sayesinde yüksek görünürlük sağlar.
  • Aynı şekilde itfaiyeci elbiselerimiz özel kumaş ve dikişleri sayesinde su ya da herhangi bir sıvının geçmesine izin vermez.
  • Aşınmaya karşı son derece dirençli olan itfaiyeci ekipmanlarımız darbelere karşı da dayanıklı bir yapıya sahiptir.
  • Alüminize yangına yaklaşma elbiselerimiz yangına müdahale etmek gereken özel durumlar için üretilmiştir. Bu doğrultuda “Yangınla mücadele elbiselerinin ısıdan koruma performansı” standartlarını eksiksiz bir biçimde karşılamaktadır.