Alüminize Preox Pardesü

SMY-10114 Alüminize Preox Pardesü İncele...

SMY-10114 Alüminize Preox Pardesü

Alüminize Preox pardesü ürünlerde dış katman kısmı ısıyı yansıtma özelliği taşır. Bu pardesü modeli genellikle alevin ve ısının iç katman yerlerine geçmesini engellemek amacıyla tasarlanan bir giyim ürünüdür. Yüksek riskin söz konusu olduğu zaman kısa süreli kullanım için üretilen bir yangın ürünü modelidir. Bu tarz ürünler genellikle yangınla mücadele için özel olarak üretilmiştir. Genelllikle bu iş elbisesi 500 derece ila 1700 derece arasındaki sıcaklara karşı dayanıklıdır.

Bu amaçla üretilen ürünler, insan vücudunu ve giysileri radyoaktif maddeler ile kirlenmesine engellemek amacıyla tasarlanır. Kumaş ya da farklı plastik malzemeler tercih edilir. Laboratuvar tulumu, gömlek, başlık, eldiven ve çizmeler yine benzer ürünlerdir. Alüminize olarak adlandırılan bu ürünler, insanları tehlikeli bir durumda korur.

Preox Pardesü Kullanım Alanı

Alüminize preox pardesü ürünleri yangın olma riskini karşı, değişik iş alanları için kullanılan kıyafetlerdir. Genellikle pardesü, pantolon, önlük ve eldiven ile tozluk gibi parçalardan oluşur. Ayrıca bu ürünler cam için Preox ve kumaş, elyaf gibi materyaller tercih edilir. Kullanıcıların canlarının güvende olması ve koruması için son derece kullanışlı ve avantajlı ürünlerdir. Alüminize preox pardesünün kullanıldığı alanlardan bazıları şu şekildedir;

  • Sunta fabrikası
  • Kimya ve petrol tesisleri
  • Çimento fabrikası
  • İlaç fabrikası
  • Cam fabrikası
  • İtfaiye
  • Döküm sanayi
  • Fırın sektörü
  • Enerji santralleri

En çok kullanılan ve tercih edilen alanlar olarak bilinir. Son derece fonksiyona sahip olması sebebiyle değişiklik tasarım ve beden aralıklarında kullanıcılar için sunulur. Özellikle tehlikeli iş yerlerinde bu ürünler çok önemli bir yere sahiptir. Yangın çıkma riskine karşı çalışanların mutlaka kullanması gerekir. Özel olarak yangına karşı üretilen bu ürünleri alırken de kaliteli olması ve fiyatları önemlidir.

Alüminize Preox Pardesü Fiyatları

Alüminize preox pardesü fiyatları, genellikle kullanım durumuna göre farklı fiyat seçenekleri ile sunulur. Birçok iş kurumu işçilerin sağlığını düşündüğü için bu şekilde ürünler temin etmek ister. Genel olarak fiyatlar, beden, kalite, özellik tasarıma göre değişiklik gösterebilir. Değişik birçok renklerde üretilen bu ürünlerden istediğinizi NSC Mühendislik sitesinden bulabilirsiniz.