Alüminize Elbiseler

Alüminize Preox Başlık İncele...

Alüminize Preox Başlık

Alüminize Preox Deli Önlüğü İncele...

Alüminize Preox Deli Önlüğü

Alüminize Preox Dökümcü Başlığı İncele...

Alüminize Preox Dökümcü Başlığı

Alüminize Preox Elbise İncele...

Alüminize Preox Elbise

Alüminize Preox Pardesü İncele...

Alüminize Preox Pardesü

Alüminize Preox Set İncele...

Alüminize Preox Set

Alüminize Preox Tozluk İncele...

Alüminize Preox Tozluk

İş güvenliği gerek çalışanlar gerekse de iş ortamının korumasını sağlamak için son derece önemlidir. Bilhassa endüstriyel üretim alanlarında iş güvenliğine dair yeterli önlemin olmaması büyük riskleri beraberinde getirir. Bu doğrultuda alevlere ve ısıya karşı koruma sağlayan alüminize elbiseler iş güvenliği açısından önemli ekipmanlar arasında yer alır. NSC Mühendislik olarak iş güvenliğinin her noktasında sizlere kapsamlı bir destek sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda yararlanabileceğiniz ürünlerimizden biri de alüminize elbiselerdir. Endüstriyel üretim alanlarının yanı sıra itfaiyeciler tarafından da tercih edilen alüminize elbiseler alev alma riskini ciddi oranda düşürür. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, bizimle iletişime geçerek siparişlerinizi iletebilirsiniz.

Alüminize Elbise Türleri

NSC Mühendislik olarak çeşitli alanlarda ihtiyaç duyabileceğiniz farklı koruyucu iş elbiselerinin imalatını gerçekleştirmekte ve sizlere ulaştırmaktayız. Bu noktada en çok gereksinim duyulan ürünlerimizden biri de alüminize elbiselerdir. Tüm vücudu yüksek ısı ve ateşten korumak üzere tasarlanan alüminize elbiseler bu açıdan son derece geniş bir koruma sağlar. Vücudun her noktasını örtmek üzere tasarlanan alüminize elbiselerin türleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Preox Deli Önlüğü,
 • Preox Başlık,
 • Preox Dökümcü Başlığı,
 • Preox Tozluk,
 • Preox Elbise,
 • Preox Pardesü,
 • Preox Set ve buna benzer ürünleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alüminize Elbiselerin Özellikleri

Her koruyucu iş elbisesinde olduğu gibi alüminize elbiselerde de temel odak noktası çalışanların iş güvenliğini sağlamaktadır. Bu noktada NSC Mühendislik olarak iş güvenliğinin gerek çalışanlar gerekse de işverenler açısından ne kadar hassas bir konu olduğunun bilincindeyiz. Nitekim tüm üretim aşamalarında bu durumun farkında olarak hareket etmekteyiz. Bu doğrultuda alüminize elbiselerin özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Alüminize elbiselerin en öne çıkan özelliği ani yanma ve alev alma gibi durumlara karşı sağladığı korumadır. Bu açıdan alüminize kısa ve orta süreli aleve maruz kalma durumlarına karşı ciddi ölçüde dirençlidir.
 • Cam elyaf kumaştan üretilen alüminize elbiseler 1000 dereceye kadar ısıyı geri yansıtabilecek güçtedir. Bu nedenle itfaiyeciler tarafından da tercih edilmektedir.
 • Buna ek olarak alüminize elbiseler sıvı metal sıçramalarına karşı da mükemmel bir koruma sağlar.
 • Ürünlerimiz ilgili tüm ISO sertifikalarına sahiptir. Bu anlamda NSC Mühendislik olarak sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı amaçladığımızı vurgulamak isteriz.