Alüminize Preox Dökümcü Başlığı

SMY-10112 Alüminize Preox Dökümcü Başlığı İncele...

SMY-10112 Alüminize Preox Dökümcü Başlığı

Alüminize preox dökümcü başlığı alev almaz ve radyan ısıya, metal sıçramalarına karşın dayanıklıdır. Hafif yapısı ile baret altına bile giyilebilir. Alev almaz dikiş ipliğine sahip olduğu için çok avantajlıdır. Radyan ısıyı geri yansıtma özelliği bulunduğu için çok rahat çalışabilmek mümkündür. Kafa yapısına uygun bir başlık seçildiği taktirde, herhangi bir rahatsızlık çıkarmaz ve kaliteli bir şekilde çalışmanıza devam edebilirsiniz. Bunların yanı sıra sıcak havalarda da hiçbir şekilde rahatsızlık vermez ve rahat çalışmanızı sağlar. Sahip olduğu sertifikalar; EN ISO 11612 A1 B1 C3 D3 E3 F1 şeklindedir.

Alüminize Preox Dökümcü Başlığı Kullanım Alanları

Alüminize preox dökümcü başlığı en çok kaynakçılık sektöründe kullanılır. Kaynak yaparken çapak sıçramalarına karşın kullanılabilecek en iyi ürünlerden biridir. Kaynak yaparken kullanabileceğiniz bir başka koruyucu ürün ise kaynak battaniyeleridir. Kaynak yapmanın yanı sıra petrol, itfaiye, yanıcı ürünlerin bulunduğu fabrikalarda çok sık tercih edilir. İş güvenliğinin sağlanması adına, baş bölgesinin korunması için alüminize preox başlığın kullanılması gerekir.

Alüminize Preox Dökümcü Başlığı Fiyatları

Alüminize preox dökümcü başlığı fiyatları ürün niteliğine göre farklılık gösterir. Ürünü satın alacağınız firmanın kalitesine göre de farklılık gösterebilir. Fiyatlar ve ürün modelleri için NSC Mühendislik sitesini tercih edebilirsiniz. Siteden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.